آخرین خبرها

دیدارسهراب گیلانی نماینده ی محترم در همایش بانوان اجتماعی شهرستان شوشتر

دیدارسهراب گیلانی نماینده ی محترم در همایش بانوان اجتماعی شهرستان شوشتر

سهراب گیلانی نماینده ی مردم شوشتر و گتونددرجمع بانوان اجتماعی بیان کردند: نقش آفرینی مهم زنان درجامعه که در دوران انقلاب و هشت سال دفاع مقدس با حضور درعرصه های مهم و در بزنگاه های حساس، مانند مردان دین خود را ادا کردند.

سهراب گیلانی گفتند:که بانوان شوشتر درانتخابات اخیر مجلس شورای اسلامی با حضور پررنگ خوداثبات کردند که میشود ناممکن ها را ممکن کرد و اتفاقات خوب را رقم زد.

نماینده محترم درادامه بیان کردند: اگر کمبودی درکشور و در شهرمان هست باید با این نوع اجتماعات این چنینی خواسته های خود را فریاد بزنیم آنوقت کدام مسئول است که صدای ما را نشنود و آنوقت است که می توانیم غافلین را ازخواب بیدار و وادار به انجام کارها کنیم.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس از رایزنی های انجام گرفته با مسئولین درطول این مدت از جمله اتمام طرح تحول سلامت تا پایان سال۹۶،وبه بانوان نهاد نمایندگی و مردم گزارش دادند و از بانوان خواستند که کارهای انجام گرفته را به اطلاع مردم شریف برسانند.


وی در پایان نشست ازتبدیل کشت صنعت کارون به مجتمع کارون با متقاعد ساختن وزیر صنعت و دارایی و جذب نیرو برای کار در این مجتمع خبر دادوگفتن بااجرایی شدن این طرح سه هزارنیروبه کارگرفته می شود.

 

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.