کد خبر : 1143
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱:۳۵

نشست مسئولین کارگروه های سازمان رسا با نماینده مردم شوشتر و گتوند 

نشست مسئولین کارگروه های سازمان رسا با نماینده مردم شوشتر و گتوند 

سهراب گیلانی نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی در نشست مشترک چندی از کارگروه های سازمان رسا درباره اهداف ایجاد کارگروه ها گفت : هدف از تشکیل کارگروها این است که مشکلات را به طور تخصصی پیگیری کنید و این نگاه ها را درست تر می کند، چرا که صحبت های تخصصی

سهراب گیلانی نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی در نشست مشترک چندی از کارگروه های سازمان رسا درباره اهداف ایجاد کارگروه ها گفت : هدف از تشکیل کارگروها این است که مشکلات را به طور تخصصی پیگیری کنید و این نگاه ها را درست تر می کند، چرا که صحبت های تخصصی این کار گروه بسیار تاثیر گذار در زمینه پیگیری است ،مثلا در محیط زیست ما چه میگذرد را افراد متخصص بیان کنند، مسولین باید بیدار شوند و مردم باید بدانند در برابرمحیط زیستی که از آن استفاده می کنند چه تعهدی دارند؛ این وظیفه کارگروه هاست تا مردم را روشن کنندومردم را حساس کنند و آنها را مطالبه گر کنند.

گیلانی همچنین بیان کرد : تمام مسئولین ادارات خدمتگذارهای مردم هستند اگر مسئولی خوب کار نکرد باید گفت وظیفه دارید بگویید.
یکی از عقب ماندگی جوان ها این است که نقش مردم را در کنار مسولین نادیده می گیرند و این احاد مردم هستند که خواستند و توانستند وانقلاب کردند .

گیلانی افزود : دولت باید مطابق اصل ۴۴قانون اساسی کارها را به مردم تحویل دهند ، بیکاری یک نوع بیماری بدخیم است ودرمان آن این است که بخش خصوصی فعال شود باید نقش آفرینی در همه زمینه ها داشته باشیم مردم اگر همراه باشند مسائل به شکل بهتری حل خواهد شد ، جامعه را باید سرزنده و دانا کرد چرا که جامعه دانا را هیچ کس نمی تواند از پا در بیاورد.
نماینده مردم شوشتر و گتوند خطاب به حاضرین گفت : قدر خود را بدانید وبیاید وسط میدان ، ۵۰درصدجامعه ما را ، خانمها تشکیل داده است.یکی از اهداف من در انتخابات این بود که جامعه دانشمند ، تعهد پذیر و سرزنده داشته باشیم و همانطور که امام فرمودند: زنان و نقششان در انقلاب پررنگ بوده و مامی خواهیم همین نقش خانم ها را پررنگ تر بکنیم و خواهش کردیم و جلسه گرفتیم که خانم ها در مسائل شرکت کنند .

گیلانی گفت : ما امروز نیازمند یک جامعه رشید، دانا محور و عقل محور هستیم باید از دستگاه ها وتجهیزات جدید استفاده کنید و از آن به نحو احسن استفاده کنید.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.