کد خبر : 1120
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۴

نشست مشترک نماینده مردم شوشتر و گتوند با کارگروه فرهنگیان” سازمان رسا “با حضور ریاست آموزش و پروش شوشتر

نشست مشترک نماینده مردم شوشتر و گتوند با کارگروه فرهنگیان” سازمان رسا “با حضور ریاست آموزش و پروش شوشتر

‍ بخش اول سهراب گیلانی در ابتدای سخنان خود با تشکر از حضور مدیریت آموزش و پرورش و فرهنگیان عضو سازمان رسا اعیاد شعبانیه و روز معلم را به ایشان تبریک گفت. گیلانی در این نشست گفت : راههای ارتباط با نماینده همین نشست ها و همینطور فضای مجازی است.که من بر مجازی تاکید دارم

‍ بخش اول

سهراب گیلانی در ابتدای سخنان خود با تشکر از حضور مدیریت آموزش و پرورش و فرهنگیان عضو سازمان رسا اعیاد شعبانیه و روز معلم را به ایشان تبریک گفت.

گیلانی در این نشست گفت : راههای ارتباط با نماینده همین نشست ها و همینطور فضای مجازی است.که من بر مجازی تاکید دارم تا از فناوری های جدید مانند موبایل و کامپیوتر استفاده شود .
ایشان افزود فضای مجازی سهل الوصول است و از این طریق میشود با تمام دنیا ارتباط برقرار کرد .

نماینده مردم شوشتر و گتوند درباره نقش زنان در اجتماع گفت:در کشور بیشتر از نیمی از جمعیت را زنان تشکیل میدهند که متاسفانه نقش خانم ها در شهر های کوچکتر نسبت به کلانشهر ها کمرزنگ تر است ؛ما تلاش داریم این وضعیت را تغییر دهیم یعنی خانم ها نقش آفرینی بیشتری در اجتماع داشته باشند و خود را باور کنند .

گیلانی بیان داشت: ما در اجتماع نیاز داریم به همفکری و ایجاد فهم مشترک و با ایجاد یک وحدت اجتماعی یک توانایی و قدرت مردمی را ایجاد کنیم تا کارها دنبال شود.

سهراب گیلانی درباره انتخابات پیش رو گفت:امروز ما در یک فضای اجتماعی وسیعی مانند انتخابات قرار داریم ،این امر ساده نیست ما باید ریاست جمهوری را انتخاب کنیم ؛ریاست جمهور باید کسی باشد که درد مردم را میداند و به مردم توجه داشته باشد و برای استقلال و کشور دل بسوزاند و این اجتماع ها و کارگروه ها ما را به یک دانایی و توجه خوب میرساند که بتوانیم یک فرد شایسته رو انتخاب کنیم ؛ملاک ما برای انتخاب باید شایستگی باشد.

گیلانی گفت : ما امروز بررسی میکنیم نگاه ها ما را به مسئله ها مانند دهه چهل و پنجاه هست که با این نگاه نمیتوانیم پیشرفت کنیم
نماینده مردم شوشتر و گتوند تاکید کرد ما می خواهیم جامعه به دانایی برسد: پس بنابراین تلاش ما این است که جمعیت خانه ها که نصف جمعیت جامعه هستند به صحنه بیایند ؛ و بیایند در فضای اجتماعی اجماع کنند وهم فکری وهم اندیشی کنند ؛احساس تعهد ومسولیت کنند و براساس این تعهد ومسولیت کاری را انجام بدهند ؛سکوت کاملا ممنوع وگرنه حق مان خورده خواهد شد .

وی گفت : من در زمان انتخابات هم عرض کردم که سهم مان را باید بگیریم ، اگر از همان قبل یعنی بعد از جنگ ۲۵سال قبل هم خودمان را گرفته بودیم درگیر این نبودیم که باید پیاده روی هایمان را درست کنیم ، مثل اینکه تازه این شهر را دارند درست میکنند ؛این همه آب در رودخانه ولی درخت نداریم؛ نتیجه این خواهد شد که امروز آموزش وپرورش۸۰۰تامعلم کمبود دارد و کشت وصنعت کارون از ۱۲هزارکارشد ۲هزارتا و۱۸۰۰میلیاردتومن بدهی دارد. آبشارها تخریب می شود ، بخاطر اینکه ماسکوت کرده ایم .
ایشان درباره مطالبه گری از مسئولین گفت: حق گرفتنی است ،قرآن هم تلکیف را معین کرده است پس باید تلاش و جهاد کرد؛ ماهدفمان تغییر برای پیشرفت است ما میخواهیم جبران کنیم بنابر این مدیرتنبل را قبول نداریم، مدیرقوم گرا قبول نداریم، ما می خواهیم به سرعت این ۲۰سال را جبران کنیم.
این نماینده مجلس اضافه کرد: اما جامعه ای می تواند به این سمت وسو و با این شدت وسرعت حرکت کند که زبان باز کند ، حالا ما این اجتماعات را تشکیل می دهیم که این افرادبلندبشود و سکوت ها شکسته شود ، بنویسید وبروید در سایت ها حرف بزنید اجتماع کنید، ۵۰تا۱۰۰تابروید و با مسئولین حرف بزنید ؛ فقط اخلاق را رعایت کنیم ودر بیان موضوعات باید اخلاق را رعایت کنیم همه باید احساس مسولیت کنیم باید همه باهم بخواهند تا چیزی بشودوگرنه به طورقطعانخواهدشد.

 

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.