آخرین خبرها

چند خبر از نماینده مردم ایذه و باغملک

عملکرد ضعیف چینی ها در رسیدگی به نفتکش سانچی غیرقابل قبول است / شرکت ملی نفتکش درباره آخرین وضعیت نفتکش اطلاع رسانی دقیق انجام دهد

 

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت:چینی ها در رسیدگی به وضعیت کشتی نفتکش عمکلرد مناسبی نداشتند.
یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۲

هدایت الله خادمی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،درباره آخرین وضعیت کشتی نفتکش ایرانی که در دریای چین دچار حریق شده است، گفت:خبرهای ضد ونقیضی در خصوص غرق شدن نفتکش سانچی وجود دارد .

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، افزود:شرکت ملی نفتکش جمهوری اسلامی باید در خصوص آخرین وضعیت کشتی نفتکش اطلاع رسانی کند البته آقای ربیعی نیز به عنوان نماینده رئیس جمهور که به منطقه سفر کرده باید رسیدگی ها لازم را انجام دهد.

خادمی با بیان اینکه عملکرد وزارت امورخارجه و صدا وسیما در حوزه کاری خود درباره موضوع حادثه نفتکش ایرانی خوب نبوده است،گفت:چینی ها در رسیدگی به وضعیت کشتی نفتکش عمکلرد مناسبی نداشتند البته بخشی از این موضوع به دلیل این است که وزارت امورخارجه باید پیگیری های جدی تر می داشت.

نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی گفت:در کجای دنیا شناور با این وضعیت در آب های بین المللی دچار حریق می شود آن هم در نزدیکی شانگهای، حدود ۷ الی ۸ روز در آتش می سوزد.اگر نفتکش دچار حریق شده مربوط به هر کشور دیگری بود در مدت اخیر، بالگردها و هواپیماها، ناو و کشتی های آتش نشان، به اطفای حریق می پرداختند.

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی یادآور شد:نفتکش ایرانی به نوعی در این مدت رها شد. اینکه نفتکش بدون رسیدگی موثر، به آب های ژاپن منتقل شود، غیرقابل قبول است./

 

جلسه ی امروز مهندس خادمی با وزیر نیرو

در این جلسه که با حضور #مهندس_خادمی و #دکتر_اردکانیان #وزیر_نیرو و معاونان وی برگزار شد در خصوص روند #انتقال_آب به شهرستانهای #ایذه_و_باغملک و همچنین #پل_سه_بلوطک بحث و بررسی شد.

در این جلسه که مهندس خادمی قرار بود #طرح_سوال از #وزیر را به صحن علنی #مجلس_شورای_اسلامی ببرد با این نشست و قول وزیر محترم نیرو در خصوص #تسریع این #پروژه ها مهندس خادمی نیز قول دادند که سوال خود را پس بگیرند.

 

منبع نوشته:کانال رسمی خبری و پايگاه اطلاع رسانى مهندس هدایت اله خادمی نماینده دهمین دوره مجلس شورای اسلامی مردم شریف شهرهاى ایذه و باغملک

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.