آخرین خبرها

روسای فدراسیون‌ها نمی‌توانند شأن نظارتی مجلس را سلب کنند/ تحقیق و تفحص از سرخآبی‌ها حق مجلس است

 عضو هیأت رئیسه فراکسیون ورزش مجلس با تأکید بر اینکه نمایندگان مردم در مجلس به خوبی منافع ملی را می‎شناسند، گفت: تحقیق و تفحص از سرخآبی‌ها به سود دو باشگاه خواهد بود.

همایون یوسفی

آوای عدالت – همایون یوسفی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در واکنش به حواشی ایجاد شده در خصوص موافقت کمیسیون فرهنگی مجلس با طرح تحقیق و تفحص از دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، گفت: بر اساس قانون نمایندگان مجلس اختیار دارند که در حوزه‌های مختلف از شأن نظارتی خود استفاده کنند و رئیس فدراسیون‌ها و دیگران نمی‍توانند این حق را از نمایندگان مردم سلب کنند.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه مردم رضایت چندانی از نحوه مدیریت و عملکرد استقلال و پرسپولیس ندارند، افزود: هدف نمایندگان مجلس کمک به وضعیت دو باشگاه پرطرفدار استقلال و پرسپولیس است و این طرح روند دو باشگاه را مثبت خواهد کرد.

وی درباره اینکه ممکن است نتایج طرح تحقیق و تفحص به ضرر دو باشگاه باشد و تبعات بین المللی برای دو باشگاه سرخآبی به دنبال داشته باشد، گفت: نمایندگان مردم در مجلس به خوبی منافع ملی را می‎شناسند و این طرح با هدف شفافیت مالی باشگاه‌ها انجام خواهد گرفت.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون ورزش مجلس با تأکید بر اینکه استقلال و پرسپولیس دو سرمایه ملی برای کشور هستند که باید آن‌ها را تقویت کرد، گفت: در حال حاضر هیچ منعی برای تحقیق و تفحص از استقلال و پرسپولیس وجود ندارد و نمایندگان متقاضی طرح کار خود را آغاز خواهند کرد./

پایان پیام

منبع نوشته:خبرگزاری خانه ملت

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.