آخرین خبرها

  لزوم افزایش بودجه ۹۷ برای رفع معضل گردوغبار خوزستان/ ریزگردها امان مردم خوزستان را بریده است

 

نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه افزایش بودجه ۹۷ برای معضل گردوغبار خوزستان الزامی است، گفت: ریزگردها امان مردم خوزستان را بریده اند.

 

سهراب گیلانی در نشست علنی امروز (سه شنبه ۳ بهمن) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: امروز آقای کلانتری وارد خوزستان شد و ایشان قبلا ادعای واهی کرده بودند که آب در خوزستان بیشتر از نیاز خوزستان است، اما ما شاهدیم که ریزگردها امان مردم خوزستان را بریده است.

نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ریزگردها موجب افزایش آلودگی محیط زیست شده و همچنین بهداشت را نیز در این حوزه انتخابیه درهم کوبیده است، ما شاهد هستیم که در حوزه انتخابیه فوق العاده بیماری ها رو به افزایش است، بنابراین مجلس و دولت باید به داد مردم خوزستان برسد.

وی ادامه داد: انتقال آب از سرشاخه های کارون در خوزستان را متوقف کنید تا وضعیت منابع آبی مردم مناسب تر شود و این در حالی است که به آقای کلانتری تذکر می دهم امروز که در اهواز قدم می زنید صدای مردم خوزستان را از این بلایای خانمان سوز که منشأ تأمین آب است، بشنوید و اقدامات کارآمدی در نظر بگیرید.

 

منبع نوشته: کانال رسمی نماینده محترم مردم شوشتر و گتوند

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.