آخرین خبرها
ما به تمام قدرت زاگرس نشینان می نازیم زیرا آن ها مرد میدان جنگ هستند و پدرانشان این امر را نشان دادند

ما به تمام قدرت زاگرس نشینان می نازیم زیرا آن ها مرد میدان جنگ هستند و پدرانشان این امر را نشان دادند

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان در تجدید بیعت عشایر لر و بختیاری با رهبر انقلاب، بیان داشتند:

زمانی که مانور عشایری توسط شما عزیزان صورت گرفت، حاوی دو پیام‌بود که پیام نخست تجدید بیعت با رهبر معظم انقلاب بود، ایشان نیز ارادت خاص و همچنین ارتباط قلبی خوبی با لر و بختیاری دارند و به جد قدر شما را می دانند. پیام دوم این رزمایش قدرت، برای دشمنان ما اعم از آمریکا، اسرائیل و، وهابیت است.

ایشان افزودند:

امروز شما اینجا حضور پیدا کردید تا رزمایش قدرت و التیماتوم دادن به دشمن را به نمایش بگذارید. مانند روزهایی که همه علیه ما بودند اما امام خمینی با آن نور صورت خود، امیدواری را در قلب ما کاشتند. ما به تمام قدرت زاگرس نشینان می نازیم زیرا آن ها مرد میدان جنگ هستند و پدرانشان این امر را نشان دادند.

نماینده ولی فقیه در رابطه با معضل اشتغال بیان کردند:

اگرفکر کنیم که معضل اشتغال را می توانیم با استخدام در ادارات حل کنیم، اشتباه بزرگی مرتکب شده ایم زیرا ظرفیت ها پر شده است. از طرفی هیئت دولت طرح اشتغالزایی را در این راستا مصوب کرده و مبالغی از صندوق ملی به خوزستان اختصاص داده شده است. این تسهیلات به متقاضیان با سود ۶ درصد ارائه خواهد شد تا به تولید اشتغال خصوصی همت گماریم.

حضرت آیت الله موسوی جزایری ادامه دادند:

در راستای این طرح اشتغال باید شغل های آزاد همراه با مشاوره کار آفرینان آموزش داده شوند و به هم کمک کنیم تا خوزستان را به بهشت مبدل کنیم و با این وام های کم بهره مبدل به اولین کشور در تولید ثروت در خاور میانه شویم. نباید خوزستان نسبت به سایر استان ها در این طرح از غافله عقب بماند.

سامانه ثبت درخواست تسهیلات:

http://Kara.mcls.gov.ir

منبع نوشته: پایگاه اطلاع رسانی آیت الله جزایری

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.