آخرین خبرها

  وزیر بهداشت پاسخ دهد

سهراب گیلانی با اشاره به طرح تذکر برای دومین بار به وزیر بهداشت در خصوص عدم رسیدگی به حوزه بهداشت و سلامت شهرستان گتوند گفت : در جلسه ای که با وزیر محترم بهداشت داشتیم با پذیرفتن موضوعات مطرح شده در جلسه ، معاون درمان ایشان از نزدیک مشکلات شهرستان گتوند را بازدیدکرد.

گیلانی در ادامه گفت : متأسفانه پس از گذشت یک سال ، علوم پزشکی دزفول کوتاهی نموده و ما بر آن شدیم تا این موضوع را در قالب تذکر کتبی و سوال مطرح و تقدیم هیئت رئیسه مجلس نمایم براین اساس وزیر در آینده نزدیک هم به مجلس دعوت میشود و رسما باید پاسخگو تعلل و کوتاهی دانشگاه دزفول به شهرستان گتوند باشند .

سهراب گیلانی افزود : این موضوع را تا حصول نتیجه پیگیری خواهیم کرد تا مسیر بهداشت و سلامت مردم در شهرستان گتوند اصلاح گردد .

متن سوال بشرح زیر آمده است :

 

بیش از یک سالی است که علوم پزشکی دزفول نسبت به رسیدگی و توجه و تأمین پزشک و توسعه درمانی و بهداشتی شهرستان گتوند اقدام عملی نکرده است ؟! براین اساس جلسه حضوری با وزیر محترم دکتر قاضی زاده هاشمی موضوعات بیان شد و تأیید کرد و معاون درمانی خودش را به گتوند اعزام نموده و مشخص شد که دانشگاه علوم پزشکی دزفول نسبت به موضوعات بهداشت و درمانی شهرستان گتوند کاملا کوتاهی می نماید . چرا وزیر اقدام و پیگیری و رفع مشکل نمی نماید ؟ چرا حمایت از مردم در حوزه سلامت ندارد ؟ !

لازم بذکر است تذکر کتبی سهراب گیلانی از وزیر بهداشت امروز توسط هیئت رئیسه مجلس خوانده و ابلاغ شد .

 

منبع نوشته: روابط عمومی نماینده محترم مردم شریف #شوشتر_و_گتوند در مجلس شورای اسلامی

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.