کد خبر : 5985
تاریخ انتشار : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۹

 سهراب گیلانی در جلسه با معاون وزیر بهداشت در گتوند؛  از مطالبه تحول بهداشت و درمان گتوند کوتاه نخواهم آمد/ نمی پذیرم که گتوند زیر پونز باشد/ نگذارید برای وزیری که با تمام وجود دارد کار می کند مشکلی پیش آید

 سهراب گیلانی در جلسه با معاون وزیر بهداشت در گتوند؛   از مطالبه تحول بهداشت و درمان گتوند کوتاه نخواهم آمد/ نمی پذیرم که گتوند زیر پونز باشد/ نگذارید برای وزیری که با تمام وجود دارد کار می کند مشکلی پیش آید

  سهراب گیلانی در جلسه با دکتر پریدار معاون محترم وزیر بهداشت که در نتیجه تذکرات سهراب گیلانی از وزیر بهداشت به گتوند سفر کرد ، به بیان مشکلات درمانی این شهرستان پرداخت و ضمن اشاره به تحول حوزه سلامت شوشتر ، خواستار اقدام مؤثر وزارت بهداشت برای پایان بی توجهی و تعلل دانشگاه علوم

 

سهراب گیلانی در جلسه با دکتر پریدار معاون محترم وزیر بهداشت که در نتیجه تذکرات سهراب گیلانی از وزیر بهداشت به گتوند سفر کرد ، به بیان مشکلات درمانی این شهرستان پرداخت و ضمن اشاره به تحول حوزه سلامت شوشتر ، خواستار اقدام مؤثر وزارت بهداشت برای پایان بی توجهی و تعلل دانشگاه علوم پزشکی دزفول به گتوند شد .

منتخب مردم شریف شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی ، ضمن تقدیر از اهتمام وزیر محترم بهداشت و معاون محترم ایشان برای رفع مشکلات حوزه بهداشت و درمان گتوند گفت : موضوع بهداشت و درمان گتوند به گونه ای سیاسی نشود ، طبق قولی که وزیر در دیدارهای مکرر دادند مقرر شد این موضوع پیگیری شود ، اما عدم اقدام مؤثر ، ما را مجبور به تذکر به وزیر کرد .

نمی پذیرم که به بهداشت و درمان گتوند توجه نشود و گتوند زیر پونز باشد ، چطور برای شوشتر ۱۱ آمبولانس مجهز با قیمت ۲۵۰ تا ۴۰۰ میلیون تومان تهیه و واگذار شد!! اما گتوند نمی تواند داشته باشد؟!

در شوشتر ۵۵ پروژه درمانی و بهداشتی مصوب و اکثرا کلنگ زده ایم که یکی پس از دیگری افتتاح می شوند ، امری که موجب اعجاب وزیر شده است اما در یکسال اخیر در گتوند هیچ اقدامی نمی شود ؛ چون با چشم خود می بینم هر طور برای من استدلال کنید نمی پذیرم و از موضوع بهداشت و درمان گتوند کوتاه نخواهم آمد .

توجه به مناطق محروم همچون گتوند باید بیشتر باشد که نیست!! ، به وزیر گفتم با چه تفکری بیمارستان ناتمام گتوند را در سال ۹۴ افتتاح کردید ؟ از تیرماه ۱۳۹۵ در گتوند با پیگیری هایی که داشتیم و دانشگاه علوم پزشکی دزفول تعامل خوبی داشت کار هم خوب پیش رفت ، ولی پس از آن چه تفکری موجب توقف یکباره اجرای پروژه های حوزه سلامت گتوند شد؟! چرا این مشکل پیش آمده است؟!

ما در شهر گوریه شعیبیه شوشتر که امکانات جزیی داشتیم توانستیم امکانات درمانی و بهداشتی خوبی را فراهم کنیم مانند ، دندانپزشک ، دو پزشک مقیم ، آزمایشگاه و بیمارستان درمان بستر زدیم ، چرا در گتوند هیچ کاری صورت نمی گیرد ؟ بارها گفتم باید دانشگاه علوم پزشکی دزفول جوابگوی این تعلل و توقف را بدهد.

برای گتوند همچون شوشتر و دیگر مناطق باید کار جهادی شود و امکانات و تجهیزات داده شود ، ولی اگر نشود مجبوریم موضوع را با انجام اقداماتی دیگر در مجلس پیگیری کنیم .

 

نگذارید برای دکتر قاضی زاده وزیر محترم بهداشت که دارد با تمام وجود کار می کند وآبروی بین اللملی درحوزه سلامت برای ایران عزیز بوجود آورده مشکلی پیش آید.

 

ادامه جلسه با دکتر پریدار معاون محترم وزیر بهداشت در فرمانداری گتوند

💢 در این جلسه معاون وزیر بهداشت در خصوص توسعه و تجهیز مراکز درمانی شهرستان گتوند تعهداتی پذیرفتند و قول اجرایی شدن آنها را داد .

♨️ اختصاص ۱- ۲ میلیارد تومان برای اصلاح زیر ساخت های درمانی گتوند۲- احداث مرکز درمان بستر صالح شهر ۳- درمانگاه شماره یک گتوند ۴- ۵ خانه بهداشت در بخش های مرکزی و عقیلی ۵- اختصاص سامانه سیار دندانپزشکی ۶- آمبولانس مجهز

🔸 دکتر پریدار معاون محترم وزیر بهداشت در جلسه بررسی مشکلات درمانی شهرستان گتوند ، ضمن قبول مشکلات و انتقادات مطرح شده از توسط سهراب گیلانی و بی توجهی دانشگاه علوم پزشکی دزفول ، نسبت به تجهیز و توسعه مراکز درمانی و تأمین اعتبار حوزه سلامت گتوند متعهد شد .

🔸 ۷- وی ضمن تشکر از پیگیری های سهراب گیلانی از اختصاص فوری ۲ میلیارد تومان برای اصلاح زیر ساخت های درمانی گتوند خبر داد و با اعلام تداوم تزریق اعتبارات خواستار تعیین اولویت های درمانی این شهرستان شد .

🔸 ۸- وی همچنین از اختصاص سامانه سیار دندانپزشکی به ارزش ۳۰۰ میلیون تومان و یک دستگاه آمبولانس مجهز برای گتوند خبر داد و نسبت به اختصاص آمبولانس های بیشتر برای گتوند .

🔸 ۹- استقرار ۴ متخصص جراحی ، اطفال ، زنان و داخلی در مراکز درمانی گتوند ، دیگر تعهد وی در این جلسه بود.

🔸 ۱۰- وی با اعلام آمادگی برای تجهیز مراکز درمانگاهی شهرهای تابعه گتوند برای شبانه روزی شدن آنها و همچنین تأمین آمبولانس آن ها ، از سفر سال آینده برای پیگیری مصوبات خبر داد .

🔸 دکتر پریدار در ادامه این سفر که در پی تذکرات متعدد وپیگیری های سهراب گیلانی در طول سال ۱۳۹۶ از وزیر بهداشت درمان داشت ، بازدیدی از بیمارستان کارون و مراکز درمانی گتوند انجام داد .

⭕️منبع :روابط عمومی نماینده محترم مردم شریف #شوشتر__وگتوند در مجلس شورای اسلامی

 

♨️ کانال خبری آوای عدالت

⭕️ @taghninedalat_ir

🌐 taghninedalat.ir
goo.gl/TJDc4M

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.