آخرین خبرها

رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی:  سال ۹۶ اقدام‌های مثبت و سازنده‌ای در صنعت نفت انجام شد

رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی:   سال ۹۶ اقدام‌های مثبت و سازنده‌ای در صنعت نفت انجام شد

 

رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که موفقیت‌های وزارت نفت، موفقیت برای کل کشور به شمار می‌آید، گفت: وزارت نفت در سال ۹۶ در بخش‌های مختلف این صنعت، اقدام‌های مثبت و سازنده‌ای انجام داده که ستودنی است.

فریدون حسنوند، در نشست مشترک وزیر نفت و معاونان وی با اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی که عصر سه‌شنبه (۲۸ فروردین‌ماه) برگزار ‌شد، از تلاش‌ها و پیگیری‌های مسئولان وزارت نفت برای برطرف کردن حل مشکلات این صنعت تشکر و قدردانی کرد.

وی با اشاره به این‌که هدف از برگزاری این نشست ارائه برخی راهکارها برای حل مشکلات با همفکری و همدلی است، افزود: وزارت نفت پارسال در بخش‌های مختلف این صنعت، اقدام‌های مثبت و سازنده‌ای انجام داده که ستودنی است.

رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: پارسال در زمینه نفت خزر موفقیت‌های بزرگی کسب کردیم، همچنین قراردادهایی که با حضور وزیر نفت و رئیس جمهوری با دیگر کشورها در این بخش امضا شد نیز موفقیت‌های بزرگی بودند؛ معتقدم این موفقیت‌ها یک پیروزی برای کشور تلقی می‌شود.

حسنوند تصریح کرد: واگذاری برخی قراردادها به شرکت‌های داخلی و اعتماد به توان نیروهای بومی نیز موفقیت دیگر وزارت نفت به شمار می‌رود.

 

♨️ کانال خبری آوای عدالت

⭕️ @taghninedalat_ir

🌐 taghninedalat.ir

منبع نوشته: روابط عمومی نماینده محترم مردم شریف #اندیمشک در مجلس شورای اسلامی

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.