آخرین خبرها

اقدام مشترک نمایندگان شوشتر، گتوند و دزفول در مورد مزایده فروش شرکت کشت و صنعت کارون

اقدام مشترک نمایندگان شوشتر، گتوند و دزفول در مورد مزایده فروش شرکت کشت و صنعت کارون

 

فراخوان مدیرعامل بانک کشاورزی به کمیسیون اصل ۹۰ مجلس جهت پاسخگویی

نمایندگان مردم شریف شهرستان های شوشتر، گتوند و دزفول طی نامه ای به رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به اقدام خودسرانه بانک کشاورزی در مزایده شرکت کشت و صنعت کارون بدون رعایت ابلاغیات وزیر جهاد کشاوری و رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس ، خواستار فراخوان دکتر خدارحمی مدیرعامل بانک مذکور به جلسه کمیسیون جهت پاسخگویی شدند.

پیرو این نامه و دستور رئیس کمیسیون اصل ۹۰ ، رسیدگی به موضوع مزایده فروش کشت و صنعت کارون در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار گرفت

متن این نامه به شرح زیر است ؛

بسمه تعالی

برادر ارجمندم جناب دکتر داورمحمدی رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی

با سلام و تحیات ؛

با احترام ، اخیرا بانک کشاورزی بدون هماهنگی و عدم رعایت ابلاغیات وزیر محترم جهاد کشاورزی (مهندس حجتی) و رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی مبادرت به آگهی مزایده فروش کشت و صنعت کارون (شوشتر در خوزستان) نموده است.

متاسفانه این اقدام خودسرانه و یکطرفه موجب نگرانی و تشویش افکار عمومی مردم منطقه شده است.

خواهشمندم با عنایت به ضیق وقت (۹۷/۹/۲) رسیدگی عاجل فرمائید.

بدین منظور مدیرعامل بانک کشاورزی (دکتر خدارحمی) به آن کمیسیون با حضور نمایندگان مردم شریف شوشتر و گتوند و دزفول فراخوانی و دعوت شوند و رسیدگی فرمائید.

با تشکر

سهراب گیلانی
نماینده مردم شوشتر و گتوند

عباس پاپی زاده
نماینده مردم دزفول

 

در ادامه پیگیری های سهراب گیلانی؛ طی دیداری که امروز مورخ یکشنبه ۲۷ آبان ۹۷ با آقای محسنی اژه ای معاون اول محترم قوه قضاییه داشتند، خواستار رسیدگی سریع نسبت به تخلف بانک کشاورزی در خصوص کشت و صنعت کارون شد.

 

سهراب گیلانی، طی دیداری که روز یکشنبه ۲۷ آبان ۹۷ با محسنی اژه ای معاون اول محترم قوه قضاییه داشت، خواستار رسیدگی سریع نسبت به تخلف بانک کشاورزی در خصوص کشت و صنعت کارون شد.

نماینده مردم شوشتر و گتوند در این دیدار با اشاره به فروش کشت و صنعت کارون از سوی بانک کشاورزی بدون توجه به نتیجه تحقیق و تفحص مجلس و دستور وزیر محترم کشاورزی و با یک پنجم قیمت واقعی ، خواستار رسیدگی به این موضوع از سوی قوه قضائیه شد.

درخواست رسیدگی به صورت مکتوب نیز تحویل محسنی اژه ای شد.

⭕️با ما در پیام‌رسان‌های زیر همراه باشید ⬇️

سایت
taghninedala.ir

سروش

sapp.ir/taghninedalat
اینستاگرام

instagram.com/taghninedalat
تلگرام

t.me/taghninedalat

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.