آخرین خبرها

دکتر یوسفی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی تاکیدکرد: ژن درمانی جایگزین شیمی درمانی در درمان برخی سرطان‌ها می‌شود/ درمان قطعی بیماری‌های صعب العلاج با ژن درمانی

همایون یوسفی درباره وضعیت  ژن درمانی درآینده پزشکی کشور،گفت: در آینده نه چندان دور علم ژن درمانی در دنیا کامل می‌شود و می‌توان با اهتمام به ژن درمانی بسیاری از بیماری‌های صعب العلاج  را درمان قطعی کرد.

نماینده مردم اهواز و باوی حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در آینده علم ژن درمانی در دنیا تکمیل می‌شود ودرآینده نه چندان دور نیز این علم  وارد کشورمی شود و این در حالی است که می توان با ژن  درمانی بسیاری از بیماریهای صعب العلاج  را درمان کرد.

وی ادامه داد: با  ژن درمانی  امکان درمان قطعی بیماری های  صعب العلاج  و انواع برخی از سرطان ها و بیمارهای  همچون  تالاسمی و هموفیلی وجود دارد و این در حالی است که در بسیاری از موارد می توان  ژن درمانی را جایگزین شیمی درمانی در درمان بیماران کرد.

ژن درمانی عوارض شیمی درمانی را ندارد /علم ژن درمانی در دنیای پیشرفت‌های چشمگیری داشته است/درمان قطعی بیماری‌های صعب العلاج باژن درمانی امکان پذیراست.

تقنین عدالت تنها خبرگزاری تخصصی خوزستان در حوزه مجلس شورای اسلامی همراه باشید

 

با ما در پیام‌رسان‌های زیر همراه باشید ⬇️

سایت
taghninedala.ir

سروش

sapp.ir/taghninedalat
اینستاگرام

instagram.com/taghninedalat
تلگرام

t.me/taghninedalat

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.