آخرین خبرها

نماینده مردم اهواز، باوی، کارون و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی امروز به منظور پیگیری قطعی آب شرب مردم اهواز، از خط انتقال آب غدیر به اهواز بازدید کرد

نماینده مردم اهواز، باوی، کارون و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی امروز به منظور پیگیری قطعی آب شرب مردم اهواز، از خط انتقال آب غدیر به اهواز بازدید کرد.

 

علی ساری در حاشیه بازدید از خط انتقال غدیر و آب حیات در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار قلم ماندگار، اظهار کرد: خط انتقال آب غدیر، رودخانه کارون و آب حیات، سه منبع مهم تامین کنند آب شرب اهواز به شمار می روند.

 

وی با تاکید بر اینکه دولت و به ویژه وزارت نیرو با جدیت بیشتری باید مسئله قطعی های مکرر آب شرب اهواز را مرتفع کند، گفت: با قاطعیت اعلام  می کنم که ضعف مشاور و ناظر اصلی وزارت نیرو که متاسفانه به دست یک شرکت کار نابلد سپرده شده است و دلیل اصلی ایجاد برخی از قطعی های مکرر آب مردم اهواز است که می بایست وزات نیرو نسبت به سپردن کارهای دیگر به این شرکت پرهیز کند، تا دوباره شاهد ایجاد مشکلاتی از این قبیل برای شهروندان نباشیم.

 

ساری ادامه داد: متاسفانه مدتی است که قطعی و افت فشار آب سبب اذیت و آزار مردم شده است و ما به عنوان نماینده مردم این موضوع را به شدت تا حصول نتیجه در مجلس پیگیری می کنیم.

 

وی همچنین در بخش دیگری گفت: به حمدالله ما شاهد بودیم که نیروهای آبفای اهواز در حال تلاش برای رفع مشکل آب شرب مردم هستند که جا دارد از این تلاش این عزیزان قدرانی کنیم.

 

نماینده مردم اهواز، باوی، کارون و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی افزود: همچنین در بازدید امروز از کانال پای پل شاهد تعمیر خط انتقال آب غدیر به اهواز بودیم  و از وزات نیرو می خواهیم برای رفع این مشکل تمام تلاش خود را به کار گیرد.

 

 

تقنین عدالت تنها خبرگزاری تخصصی خوزستان در حوزه مجلس شورای اسلامی

 

 

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.