آخرین خبرها

دیدار مهندس کشت زر با دکتر ایزدجو مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان

دیدار مهندس کشت زر با دکتر ایزدجو مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان

نماینده مردم شریف شهرستان های بهبهان و آغاجاری در مجلس شورای اسلامی با مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان دیدار و گفتگو کرد.

حبیب الله کشت زر ابتدا در باب تعیین تکلیف چاه های احداث شده غیر مجاز کشاورزی در شهرستان بهبهان، ساماندهی و اعطای مجوز قانونی به این چاه ها با توجه به محوریت بهبهان در تولید محصولات کشاورزی و همچنین نظر کارشناسان رسمی مبنی بر بالا بودن سطح آب های زیر زمینی شهرستان بهبهان خواستار اقدام فوری شد.

نماینده بهبهان و آغاجاری سپس با اشاره به اهداف تعیین شده برای ساخت سد خیرآباد از جمله تحت شبکه آبیاری قرار گرفتن بیش از بیست هزار هکتار از زمین های منطقه زیدون، بر فعال کردن مجدد این پروژه تاکید کرد .

وکیل مردم همچنین پیرامون جاده سیمان، با توجه به اینکه این جاده منتهی به قدمگاه امام رضا(ع) شده و سالانه محل تردد زائرین زیادی از نقاط مختلف خواهد بود و نیز اینکه سازمان آب و برق در انجام تعهدات قبلی خود مبنی بر ساخت این جاده نسبتا کوتاهی داشته است، خواستار تامین پایه تلسکوپی در طول مسیر این جاده از طرف سازمان آب و برق شد.

کشت زر در ادامه صحبت های خود با اشاره به فاز دوم اجرای طرح ۵۵۰ هزار هکتاری مقام معظم رهبری که ۲۳۲ هزار هکتار بوده و سهم حوزه بهبهان بیش از ۱۴ هزار هکتار است، بر پیگیری ویژه اجرای سهم بهبهان در این طرح توسط مدیریت سازمان آب و برق خوزستان تاکید کرد .

در پایان این دیدار دکتر ایزدجو نیز ضمن تایید بیانات نماینده بهبهان و آغاجاری، موارد ذکر شده را در دستور کار قرار داد.

 

تقنین عدالت پایگاه خبری تخصصی حوزه مجلس شورای اسلامی و استان خوزستان

با ما در پیام‌رسان‌های زیر همراه باشید ⬇️
سروش
sapp.ir/taghninedalat
اینستاگرام
instagram.com/taghninedalat
تلگرام
t.me/taghninedalat
سایت
taghninedalat.ir

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.