آخرین خبرها

‍ مدیر کل راه و شهرسازی خوزستان در شوش

مدیر کل راه و شهرسازی خوزستان برای بازدید از پروژه‌های شاخص حوزه راه‌های ارتباطی وارد شوش شد.

رضا رضایی در این سفر که به دعوت نماینده مردم شوش در مجلس بوده، از پروژه‌های شاخص راه‌های ارتباطی شهرستان همچون پروژه احداث پل خسرج و پروژه تعریض و بازسازی محور چعب بازدید میدانی کرد.

 

مدیر کل راه و شهرسازی خوزستان در این سفر با تقدیر از اهتمام نماینده شوش در پروژه‌های راهسازی گفت در جمع خبرنگاران گفت: نوری، نماینده مردم شوش به شدت پیگیر رفع مشکلات راه‌های ارتباطی هستند و من از وی صمیمانه تشکر می‌کنم.

وی ادامه داد: امروز با دعوت این نماینده پرتلاش استان به شوش سفر کردیم تا روند انجام پروژه‌های شاخص راه‌های ارتباطی این شهرستان را از نزدیک مورد بررسی قرار دهیم.

همچنین رضا رضایی امروز در جریان بازدید از جاده حادثه‌خیز روستایی خسرج در بخش شاوور شوش اظهار کرد: به پیمانکار پروژه تاکید کردیم که تا ۲۴ ساعت آینده عملیات اجرایی این مسیر را آغاز کند. و اگر عملیات اجرایی را آغاز نکند مجبوریم از اهرم‌های فشار قانونی خود استفاده کنیم.

گفتنی است مدیر کل راه و شهرسازی خوزستان صبح امروز با همراهی نماینده مردم شوش در مجلس، معاون امور عمرانی فرماندار این شهرستان و جمعی از مسئولان محلی از پروژه‌های جاده خسرج، پروژه احداث پل خسرج، پروژه تعریض و بهسازی محور چعب و پروژه ساماندهی ورودی شهر شوش بازدید میدانی کرد.

 

تقنین عدالت تنهاخبرگزاری تخصصی حوزه مجلس شورای اسلامی و استان خوزستان

با ما در پیام‌رسان‌های زیر همراه باشید ⬇️
سروش
sapp.ir/taghninedalat
اینستاگرام
instagram.com/taghninedalat
تلگرام
t.me/taghninedalat
سایت
taghninedalat.ir

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.