آخرین خبرها

 دکتر الباجی:در این شرایط اقتصادی افزایش قیمت بنزین به هیچ وجه برای مردم قابل پذیرش نیست

دکتر الباجی:در این شرایط اقتصادی افزایش قیمت بنزین به هیچ وجه برای مردم قابل پذیرش نیست

دکتر الباجی با توجه به خبر و زمزمه های افزایش بنزین گفت: جامعه توان افزایش قیمت سوخت را ندارد ، دولت حتما باید شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه را ببیند .

قرار نیست‌ اگر مبلغی به حقوق ها اضافه شده است از سوی دیگر قیمت سوخت افزایش پیدا کند که بر همه ابعاد زندگی مردم تاثیر مستقیم دارد ، این دقیقا مصداق این هست که مبلغی به جیب مردم واریز و همزمان چند برابر آن از جیبشان برداشته شود  .

این چه تفکریست که در این شرایط وخیم اقتصادی که مردم بصورت لحظه ای با افزایش لجام گسیخته قیمتها مواجه هستند مجددا کمرشان زیر جهش قیمتهای ناشی از افزایش قیمت سوخت بشکند .

آقایان تصمیم گیر باید بدانند *نمیشود که درآمد مردم با تومان و ریال باشد و هزینه هایشان بر اساس دلار ، کدام پارامتر اقتصادی ما بر اساس استاندارهای جهانی است که اکنون دوباره خواب افزایش قیمت سوخت را در سر می پرورانند ؟*

💠دکتر الباجی افزود سران سه قوه و شخص رئیس جمهور به این مسئله ورود کنند و مانع افزایش قیمت ها شوند ، متاسفانه دستگاههای نظارتی مانند سازمان تعزیرات حکومتی و وزات صمت نیز تنها نظاره گر بازار هستند و چنانچه افزایش قیمت سوخت اتفاق بیفتد و با این دستگاههای نظارتی حتما بازاری آشفته تر را خواهیم دید.

💠دکتر الباجی در آخر اضافه کرد :مجلس در برابر این اقدامات کوتاه نخواهد آمد و حتما از همه ظرفیتهای قانونی خودش استفاده خواهد کرد.
♦️۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
—————————
تقنین عدالت پایگاه خبری تخصصی حوزه مجلس شورای اسلامی و استان خوزستان

با ما در پیام‌رسان‌های زیر همراه باشید
سروش
sapp.ir/taghninedalat
اینستاگرام
instagram.com/taghninedalat
تلگرام
t.me/taghninedalat
سایت
taghninedalat.ir

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.