عامر کعبی نماینده مردم آبادان در مجلس:  نارضایتی مردم از وضعیت آب و فاضلاب نتیجه ناکارآمدی وزارت نیرو در آبادان است/شهردار آبادان ، اسامی دستگاه هایی که همکاری نمی کنند را به ما اعلام کند 

 

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی عملکرد وزارت نیرو در آبادان به ویژه در حوزه آب و فاضلاب را مورد انتقاد قرار داد.

 

عامر کعبی نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی در جلسه بررسی وضعیت مناطق سلیچ و ذوالفقاری گفت: در آبادان ناکارآمدی وزارت نیرو به ویژه در بخش آب و فاضلاب قابل مشاهده است و متاسفانه نارضایتی هایی که در این رابطه در میان مردم و شهروندان ایجاد می شود متوجه شهردار ، شورای شهر و نمایندگان است.

▫️وی افزود: با وجود سختی تخصیص و جذب اعتبارات عمرانی اما دستگاه های اجرایی از این اعتبارات استفاده مطلوبی نمی کنند در حالی که اگر این مبالغ به خوبی مدیریت می شد بخش مهمی از نارضایتی مردم کاهش پیدا می کرد.

کعبی یادآور شد: ما با هیچ دستگاهی تعارف نداریم.از طریق وزارتخانه های نفت ، ارتباطات و نیرو همه کوتاهی ها را پیگیری می کنیم زیرا باید پاسخگوی مردم و نگرانی های آنان در خصوص مشکلات عمرانی شهر باشیم.

▫️نماینده مردم آبادان خاطرنشان کرد: در مناطقی از آبادان مانند سلیچ شرقی و غربی ، سده ، مسکن مهر ، علوانیه ، جمشید آباد و ذوالفقاری مشکلاتی وجود دارد که دستگاه های اجرایی ما می توانستند آنان را برطرف کنند.متاسفانه با وجود آمارهای مختلف و نجومی که از سوی بعضی سازمان ها منتشر می شود ، آنچه امروز شاهد آن هستیم نارضایتی بیشتر مردم از وضع موجود است.

وی گفت: از شهردار آبادان می خواهیم اسامی دستگاه هایی که با شهرداری همکاری لازم را ندارند و برای اجرای پروژه های عمرانی ، مشکل آفرینی می کنند را به ما اعلام کنند تا از ابزار نمایندگی برای برخورد با آنان استفاده کنیم.

تقنین عدالت پایگاه خبری تخصصی حوزه مجلس شورای اسلامی و استان خوزستان

با ما در پیام‌رسان‌های زیر همراه باشید ⬇️
سروش
sapp.ir/taghninedalat
اینستاگرام
instagram.com/taghninedalat
تلگرام
t.me/taghninedalat
سایت
taghninedalat.ir

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *