آخرین خبرها

واحد سی تی اسکن و انکولوژی(شیمی درمانی) بیمارستان ۲۲بهمن مسجدسلیمان رسما افتتاح شد

با حضور نماینده مردم شریف مسجدسلیمان، رئیس دانشگاه جندی شاپور اهواز و مسولین شهرستان واحد سی تی اسکن و انکولوژی(شیمی درمانی) بیمارستان ۲۲بهمن مسجدسلیمان رسما افتتاح شد.

علی عسگر ظاهری نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا عنوان کرد: بخش سی تی اسکن یکی از بخش های مهم بیمارستانی برای تشخیص بیماری می باشد که خوشبختانه امروز شاهد افتتاح رسمی این مرکز در بیمارستان مسجدسلیمان هستیم.

وی افزود: دستگاه سی تی اسکن مسجدسلیمان ظرفیت ارائه خدمات به بیماران تا وزن ۲۰۰ کیلوگرم را دارا می باشد و قطعا در ارائه خدمات درمانی به بیماران منطقه شمال استان خوزستان اثرگذار خواهد بود.

ظاهری تصریح کرد:بخش ها و دستگاه های مختلف در بیمارستان مسجدسلیمان وجود دارد که امیدواریم با مساعدت دکتر نظری ریاست دانشگاه علوم پزشکی جهت حضور پزشکان متخصص در این بیمارستان بهره برداری مطلوبی از این ظرفیت های موجود داشته باشیم و شاهد کاهش اعزام ها به دیگر مراکز درمانی باشیم.

نماینده مردم مسجدسلیمان در پایان سخنان خود گفت: با اجرائی شدن کد استروک۷۲۴ برای بیماران سکته مغزی در بیمارستان مسجدسلیمان، درمان های اولیه برای این بیماران انجام می شود که تاثیر بسزایی در کاهش عوارض سکته در بیماران خواهد داشت
واین خدمات درمانی نویدی برای ارائه خدمات مطلوب تر بهداشتی و درمانی در بیمارستان مسجدسلیمان خواهد بود.

‍ تقنین عدالت پایگاه خبری تخصصی حوزه مجلس شورای اسلامی و استان خوزستان

با ما در پیام‌رسان‌های زیر همراه باشید ⬇️

کانال واتس آپ

chat.whatsapp.com/GITG4otELy2J426IuO790l

تلگرام
t.me/taghninedalat

اینستاگرام
instagram.com/taghninedalat
سروش
sapp.ir/taghninedalat

سایت
taghninedalat.ir

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.