آخرین خبرها

مسجدسلیمان در کانون توجهات مسئولین‌ ارشد کشوری قرار گرفت

مسجدسلیمان در کانون توجهات مسئولین‌ ارشد کشوری قرار گرفت

با رایزنی های علی عسگر ظاهری مسجدسلیمان در کانون توجهات مسئولین‌ ارشد کشوری قرار گرفت

در ادامه پیگیری های مهندس ظاهری برای رفع معضلات و مشکلات ناشی از زمین لرزه اخیر، دکتر حسین علی‌ امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور به همراه استاندار و مدیرکل بحران استان خوزستان به شهرستان مسجدسلیمان سفر کرد‌ند.

نماینده پارلمانی رییس جمهور پس از بازدید از واحدهای بهداشتی و اموزشی و مناطق آسیب دیده با حضور در مصلای نماز جمعه به ایراد سخنرانی پرداخت.

حسین علی امیری گفت: امروز این‌ توفیق را پیدا کردم تا به نمایندگی از رئیس جمهور و هیئت دولت در جمع‌ مردم غیور‌ و نجیب‌ مسجدسلیمان حضور پیدا کنم و به بررسی وضعیت شهرستان پس از زلزله اخیر بپردازیم،خدارا شاکریم که زمین لرزه اخیر تلفات جانی نداشت اما بخش عمده ای از واحدهای بهداشت و درمان،اماکن آموزشی‌ و منازل مردم دچار خسارت شده است.

معاون پارلمانی‌ رییس‌ جمهور گفت: نماینده محترم شهرستان جناب آقای ظاهری از نمایندگان متعهد،پرتلاش و متین‌ مجلس شورای اسلامی هستند که پس از گلایه ایشان از هیئت دولت مبنی بر عدم‌ رسیدگی به وضعیت مسجدسلیمان به ایشان اعلام کردم با تمام وجود در خدمت مردم شریف شهرستان مسجدسلیمان هستم.

وی افزود: نماینده محترم شهرستان از ساعات ابتدایی این زمین لرزه مرتبا‌ پیگیر مسائل و حل مشکلات بودند و امروز ما به نمایندگی از رئیس جمهور به شهرستان مسجدسلیمان آمده ایم و از واحدهای درمانی،اماکن‌ آموزشی و منازل آسیب‌ دیده بازدید کردیم که انشالله پس از برآورد خسارات و ارزیابی نهایی،دولت در جهت تامین‌ خسارات و‌ حل مشکلات اقدامات اساسی و بنیادی انجام خواهد داد‌.

امیری ادامه داد: آقای رئیس جمهور پیغام فرستادند که به مردم شریف اعلام کنید که دولت در کنار شما خواهد بود و مشکلات و مسائل ناشی از این‌ زلزله در اسرع‌ وقت جبران‌ خواهد شد‌،انشالله در اولین‌ جلسه هیئت دولت در حضور رئیس جمهور و اعضای محترم هیئت دولت مشاهدات و ارزیابی خود را بیان خواهم کرد و تردید نکنید ریاست محترم جمهور و دولت در کنار شما خواهند بود و شما را تنها نخواهند گذاشت.

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.