آخرین خبرها

‍  نماینده مردم شریف شهرستان های مسجدسلیمان،لالی،اندیکا و هفتکل در مجلس شورای اسلامی در پیامی سالروز تاسیس شورای نگهبان را تبریک گفت

‍  نماینده مردم شریف شهرستان های مسجدسلیمان،لالی،اندیکا و هفتکل در مجلس شورای اسلامی در پیامی سالروز تاسیس شورای نگهبان را تبریک گفت

‍  نماینده مردم شریف شهرستان های مسجدسلیمان،لالی،اندیکا و هفتکل در مجلس شورای اسلامی در پیامی سالروز تاسیس شورای نگهبان را تبریک گفت.

بسم الله الرحمن الرحیم

نظام مقدس جمهوری اسلامی،ماحصل سالها مبارزات تاریخی و اهتمام اندیشمندان مکتب اهل بیت،وطن دوستان واقعی و خون های پاک شهدای عزیزی است که نظامی مبتنی بر اسلام را پایه گذاری نهادند.

با پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و با تجربه نسبت به نهضت مشروطیت،به منظور ” صیانت از دین” و “نگاهداشت قانون” و حراست از نظام تازه شکل گرفته اسلامی در مقابل “ایادی استکبار” و مقابله با محفل های”زر وزور”، شورای نگهبان شکل گرفت.

در طی این چهل سال و با وجود هجمه های سنگین گروه های مختلف،شورای نگهبان در انجام رسالت خود لحظه ای دچار تردید نشد و توانست است کارنامه موفقی از خود بر جای بگذارد.

اینک و با شروع گام دوم انقلاب و تلاش دولت های استکباری برای پیشبرد اهداف خود از طریق “جریان نفوذ” و جلوگیری از حرکت رو به رشد ملت مقاوم ایران،اهمیت شورای نگهبان دوچندان شده است و این موضوع مورد تاکید همه دوستداران واقعی انقلاب میباشد.

اینجانب ۲۶ تیرماه سالروز تاسیس شورای نگهبان قانون اساسی را به اعضای محترم این شورا اعم از فقها و حقوقدانان و همچنین رئیس و اعضای دفتر نظارت و بازرسی بر انتخابات استان خوزستان بخصوص شهرستان های مسجدسلیمان،لالی،اندیکا و هفتکل تبریک عرض نموده و موفقیت همگان را از خداوند بزرگ خواستارم.

علی عسگر ظاهری
خادم مردم شریف شهرستان های مسجدسلیمان،لالی،اندیکا و هفتکل در مجلس شورای اسلامی

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.