آخرین خبرها

 عباس پاپی زاده، عضو فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی: نیروی جوان انقلابی باعث خشکاندن ریشه فساد در کشور می شود

 عباس پاپی زاده، عضو فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی: نیروی جوان انقلابی باعث خشکاندن ریشه فساد در کشور می شود

نماینده مردم شریف دزفول به همراه دیگر اعضای فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی در نشست عینیت‌بخشی به گام دوم انقلاب با رویکرد جوان گرایی و مدیریت جهادی که در محل سالن همایش شهید رسول‌زاده تهران برگزار شده بود،با مدیران جوان سازمان اقتصادی کوثر دیدار کرد.

عباس پاپی زاده عضو فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی در این نشست،با بیان اینکه فعالیت فراکسیون جوانان مجلس نقش اثرگذاری در فرآیند قانونگذاری داشته است، افزود: رئیس سازمان اقتصادی کوثر ریسک پذیری خوبی در جهت اعتماد به جوانان داشته است و سخاوتمندانه از ظرفیت آن ها استفاده می کند و این در حالی است که برخی از مدیران پیر در این مورد خسیس بوده و مانع از ورود جوانان به حلقه مدیریتی می شوند و یا فقط از آقازاده ها برای ورود به این عرصه استفاده می کنند که یک آفت است.

وی یادآور شد: شرایط امروز کشور ایجاب می کند که طیف های جوان پر انرژی وارد سیستم مدیریتی شوند چرا که بسیاری از مدیران با روابط ناسالم فساد اداری و اقتصادی را رقم زده اند که این موضوع می طلبد براساس تاکید مقام معظم رهبری نیروهای جوان دارای ایده نو وارد حلقه مدیریتی شوند تا با این معضل مبارزه کنند و حرکت پرشتابی را برای پیشرفت کشور در پیش بگیرند.

پاپی زاده تصریح کرد: فراکسیون جوانان مجلس این آمادگی را دارد که با تصویب قوانین از مدیران جوان کشور حمایت کند کمااینکه تصویب قانون منع به کارگیری بازنشستگان اقدام درخوری بود که در این دوره از مجلس انجام شد.

عباس پاپی زاده در این نشست گفت: متاسفانه برخی از مسئولان کشورمان تصور می کنند که فرد جوانی که باید جای پست آنان را بگیرد،باید فرزندشان باشد و از اعتماد به سایر جوانان پرهیز می کنند که این امری اشتباه است.

وی تاکید کرد: نیروی جوان انقلابی و مومن باید به میدان وارد شود تا عاملی برای خشکاندن فساد در کشورمان باشد.

 

تقنین عدالت پایگاه خبری تخصصی حوزه مجلس شورای اسلامی و استان خوزستان

با ما در پیام‌رسان‌های زیر همراه باشید ⬇️

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.