آخرین خبرها

 ۵ اولویت کلیدی خوزستان ‌تصویب رسید

 ۵ اولویت کلیدی خوزستان ‌تصویب رسید

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان گفت: مجمع نمایندگان استان پنج اولویت مهم و کلیدی استان را مصوب کرده و مقرر شده باهم افزایی و وفاق نمایندگان این مسایل اولویت‌دار در سطح کشور پیگیری شود.‌
سیدکریم حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز‌ با بیان اینکه مجمع نمایندگان خوزستان با حضور اعضا به طور منظم در حال تشکیل و پیگیری است، اظهار داشت: در بین اعضای این دوره وحدت و وفاق حداکثری حاکم است و این می‌تواند زمینه توسعه همه جانبه استان را فراهم سازد.

وی درباره جلسات مجمع نمایندگان استان افزود: این مجمع قبل و بعد از افتتاحیه مجلس جلساتی را داشته است و اخیرا نیز دو جلسه داشته است.

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان درباره مصوبات مجمع نمایندگان خوزستان بیان داشت: در جلسه اخیر به اتفاق نظر ۵ اولویت مهم و کلیدی استان به تصویب رسید. همچنین هر یک از نمایندگان مقرر شد تا جلسه بعدی مجمع ۳ اولویت مهم حوزه انتخاباتی خود را به مجمع ارائه دهند.

وی گفت: این اولویت‌ها دسته بندی و به طور مشترک و با عزم عمومی نمایندگان استان در صحن مجلس پیگیری می‌شود. این نگاه کلان و این همدلی می‌تواند زمینه رشد و آبادانی استان را فراهم سازد.

حسینی بیان داشت: مجمع نمایندگان خوزستان با هماهنگی سایر نمایندگان در حال رایزنی و برنامه‌ریزی برای تدارک نشست‌های با مسئولان و روسای سایر قوا‌ست. هماهنگی‌ها برای دیدار نمایندگان استان با وزرا و معاونین و مسئولین دستگاه‌ها در سطح کشور و استان صورت گرفته و به زودی جدول زمان بندی این نشست‌ها مشخص می‌شود.

این عضو فراکسیون انقلابی مجلس درباره طرح شفافیت آرا که یکی از دغدغه های مشترک همه نمایندگان مجلس است اظهار داشت: مقدمات طرح آماده و امضاهای لازم جمع‌آوری شده است. به زودی پس از تشکیل فراکسیون‌ها در صحن مطرح می شود.

وی درباره تصویت اعتبارنامه نمایندگان گفت: درباره تصویب اعتبارنامه نمایندگان، اعتبار نامه همه نمایندگان مجلس به جز تاجگردون نماینده گچساران تعیین تکلیف شده است. اعتبارنامه نماینده گچساران نیز به دلیل مسائلی در مراحل بررسی است و نتیجه نهایی آن به زودی مشخص می‌شود.

 

تقنین عدالت پایگاه خبری حوزه مجلس شورای اسلامی و استان خوزستان

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.