آخرین خبرها

با حضور استاندار خوزستان انجام شد؛ بهره برداری و کلنگ زنی چندین پروژه عمرانی در مسجدسلیمان

با حضور استاندار خوزستان انجام شد؛ بهره برداری و کلنگ زنی چندین پروژه عمرانی در مسجدسلیمان

غلامرضا شریعتی در آیین افتتاح طرح های عمرانی شهرستان مسجدسلیمان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: عملیات اجرایی دو طرح خوراک دام و طیور آغاز شد که مقرر شده که این دو طرح ظرف مدت ۱۲ و ۲۴ ماه به بهربرداری برسند.

استاندار خوزستان افزود: یکی دیگر از طرح های مهم مسجدسلیمان احداث شهرک خودرویی است که بخشی از کار آن مانند تسطیح اراضی انجام شده و با اعتباری بالغ بر ۱۲۰ میلیارد تومان ظرف مدت ۱۸ ماه به بهر برداری خواهد رسید.

نماینده عالی دولت در خوزستان با اشاره به پروژه های گاز رسانی در مسجدسلیمان بیان کرد:
طرح بسیار مهم گاز رسانی به روستای کریم آباد با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال و ۱۸ کیلومتر لوله گذاری به بهر برداری رسید و مردم این روستا با استفاده از این نعمت، زندگی آرام تر و راحت تری را تجربه خواهند کرد.

شریعتی از تصویب مصوبه دولت در خصوص ساخت مسکن در مسجدسلیمان برای دومین سال متوالی خبر داد و افزود: ساخت ۱۳ هزار واحد مسکونی در یک مجوز و ۱۴۰۰ واحد دیگر بابت زلزله در دستور کار است و تلاش می کنیم که هر چه زودتر ساخت واحدهای معوقه به پایان برسد و امیدواریم که هر چه زودتر بحث تخصیص زمین را حل کرده و بتوانیم این واحد ها را به سرانجام برسانیم.

در ادامه این سفر استاندار خوزستان اظهار داشت؟ پروژه ساخت لوازم خانگی و وسایل چوبی در مسجدسلیمان به بهره‌برداری رسید، این مرکز با سرمایه گذاری بخش خصوصی انجام شده و همچنان جای رشد و توسعه فراوانی دارد.

تقنین عدالت پایگاه خبری حوزه مجلس شورای اسلامی و استان خوزستان

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.