آخرین خبرها

‍  مدیر خانه مطبوعات خوزستان خطاب به روابط عمومی های استان: نشست های خبری گزینشی در استان باید به اتمام برسد

دکتر افشار پرویز بابادی مدیر خانه مطبوعات از نشست های خبری گزینشی از روابط عمومی ادارات و سازمان های خوزستان انتقاد کرد و گفت: طی دیدار با سعید رضوانی، مدیرکل روابط عمومی و اموربین الملل استانداری خوزستان، ضمن گلایه جهت عدم دعوت از رسانه های مستقل خوزستان در جلسات و نشست های خبری، موضوع دعوت های گزینشی اخیر ادارات و سازمان های خوزستان از رسانه ها به بهانه کرونا را پیگیری کرده و ضمن گلایه جهت عدم دعوت از رسانه های منتقد در برخی جلسات ادارات و سازمان ها، به نمایندگی از طرف تمام رسانه های استان خوزستان خواهان اتمام این رویه غلط شدیم.

مدیر خانه مطبوعات خوزستان گفت: رسانه های مستقل نقد منصفانه را رواج می دهند و حضور رسانه های منتقد در نشست های خبری باعث شفافیت عملکرد آن سازمان می شود.

پرویز بابادی گفت: پیشنهاد ما به مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خوزستان و همچنین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این است که دعوت از خبرنگاران از طریق خانه مطبوعات استان خوزستان صورت پذیرد تا ضمن دعوت از *رسانه های رسمی و دارای مجوز* به صورت چرخشی، حضور تمام رسانه ها در نشست های مختلف امکان پذیر شود.

مدیر خانه مطبوعات خوزستان در پایان گفت: نشست های خبری گزینشی توسط روابط عمومی های ادارات و سازمان های استان خوزستان باید به اتمام برسد و این موضوع را تا حصول نتیجه پیگیری خواهیم کرد.

ساماندهی روند اشتباه دعوت از رسانه های همسو با روابط عمومی ها در ماه های اخیر که با انتقاد فراوان رسانه های استان مواجه شده بود یکی از مطالبات جامعه خبری استان خوزستان بود که توسط دکتر افشار پرویز بابادی پیگیری شد،
که با توجه به عملکرد کوتاه مدت و پرثمر مدیر خانه مطبوعات استان، نوید روزهای روشن و امیدبخش را برای جامعه خبری استان خوزستان شاهد خواهیم بود.

تقنین عدالت پایگاه خبری حوزه مجلس شورای اسلامی و استان خوزستان

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.