آخرین خبرها

‍  مجتبی یوسفی: مشکل فاضلاب اهواز و کارون معضلی اساسی است و باید در اسرع وقت انجام شود

‍  مجتبی یوسفی: مشکل فاضلاب اهواز و کارون معضلی اساسی است و باید در اسرع وقت انجام شود

 

نماینده مردم شریف اهواز، کارون، باوی و حمیدیه گفت: وظیفه نمایندگان کار اجرایی نیست بلکه نظارت و پیگیری است، یکی از برنامه‌های ما در مجلس شورای اسلامی این است که از نزدیک با مشکلات مردم آشنا شده و آنها را شناسایی کنیم.

وی با اشاره به مشکلات اساسی در بخش زیرساخت‌های شهرستان‌های جدید اطراف اهواز افزود: برخی از شهرستان‌ها مانند حمیدیه، کارون و باوی از زیرساخت‌های ضعیفی برخوردار است که باید با نظارت و پیگیری پروژه‌ها، بهبود این وضعیت از دولتی‌ها خواسته شود.

یوسفی با اشاره به حضورش در میان مردم شهرستان کارون بیان کرد: مشکلات کارون که عمدتاً زیرساختی است شناسایی شد و در جلسه‌ای که با حضور مدیران استان و شهرستانی برگزار شد راه‌حل بهبود بیان می‌شود.

وی تصریح کرد: برای هرکدام از مشکلات باید برنامه زمان‌بندی برای مرتفع کردن آن داشته باشیم به خصوص در بحث فاضلاب شهرستان کارون که مشکل بسیار اساسی است.

عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان عنوان کرد: امروز مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان خوزستان دعوت‌ شده بود و مشکلات این بخش در شهرستان کارون با وی در میان گذاشته شد تا بتواند مشکلات مردم را حل کند.

یوسفی عنوان کرد: قصد نداریم به مردم وعده و وعیدِ توخالی بدهیم بلکه قصد داریم با اولویت‌بندی مشکلات مردم، به ترتیب نسبت به حل آنها اقدام کنیم.

تقنین عدالت پایگاه خبری حوزه مجلس شورای اسلامی و استان خوزستان

 

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.