آخرین خبرها

مجموعه ورزشی هیئت جانبازان و معلولان باید در اسرع وقت به بهره برداری کامل برسد

مجموعه ورزشی هیئت جانبازان و معلولان باید در اسرع وقت به بهره برداری کامل برسد

سید کریم حسینی در بازدید از مجموعه ورزشی شهید مصطفی مرعشی با انتقاد از هدررفت منابع این پروژه گفت: یک پروژه ورزشی بزرگ که دارای استخر، سالن بدنسازی، سالن فوتسال، چمن مصنوعی و خوابگاه است نباید به دلیل ایرادات جزئی به بهره برداری نرسد.

نماینده مردم شریف اهواز، باوی، حمیدیه و کارون افزود: این پروژه درجهت خدمت به جانبازان و معلولین و در مجاورت یک منطقه کم برخوردار به نام کوی مدرس ساخته شده که بهره برداری کامل از آن می‌‌تواند گره گشای نیاز ورزشی افراد زیادی شود اما بعد از ۱۵ سال ۹۰ درصد آن تکمیل شده و همه معطلی آن فقط به‌خاطر ۱۰ درصد است.

عضو فراکسیون ورزش مجلس بیان کرد: من از طریق وزارت ورزش و جوانان موضوع تکمیل و به بهره برداری رساندن این پروژه را پیگیری می‌کنم و محروم کردن ورزشکاران از خدمات یک پروژه بزرگ را به دلیل موضوعات کوچک قابل پذیرش نمی‌دانم.

حسینی ضمن تاکید بر توجه بیشتر به ظرفیت مدال آوران معلول و جانباز استان در بُعد جهانی و پارااُلمپیک خطاب به رئیس این هیئت اظهار کرد: جلسه بعدی باید با حضور ورزشکاران هیئت جانبازان و معلولان و به ویژه مدال آوران باشد تا نیازهای ورزشکاران این حوزه به‌صورت کامل شنیده شود.

تقنین عدالت پایگاه خبری حوزه مجلس شورای اسلامی و استان خوزستان

 

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.