آخرین خبرها

نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان: ۱۵ کارگر اخراجی از فردا در این شرکت مشغول به کار می‌شوند

نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان: ۱۵ کارگر اخراجی از فردا در این شرکت مشغول به کار می‌شوند

حجت‌الاسلام سیدمحمدنبی موسوی‌فرد با حضور در تجمع کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه اظهار داشت: حدود ۳ ماه قبل در جمع شما کارگران زحمتکش حضور یافتم و قول دادم که اگر در این مدت مدیرعامل مجموعه خلع‌ید نشود، بار دیگر برای پیگیری مشکلات به تجمع می‌آیم؛ هرچند با توجه به رایزنی‌های انجام‌شده با رئیس قوه‌قضائیه و مسئولان ذیربط بخش قابل توجهی از روند خلع‌ید این فرد انجام شده است.

وی تصریح کرد: در این مدت ۳ ماهه مشکلاتی نظیر پرداخت حقوق و بیمه را پیگیری و تا حدی حل کردیم؛ امروز هم با توجه به خواست کارگران، رفع مسئله اخراج ۱۵ کارگر مجموعه پیگیری شد و مسئولان مربوطه قول دادند از فردا این افراد در شرکت مشغول به کار شوند.

نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان با اشاره به لزوم حفظ شخصیت و کرامت کارگران گفت: این موضوع از اصول مهم است که بارها و بارها بر آن تأکید شده و ما نیز خود را باید ملزم به حفظ کرامت کارگران بدانیم؛ در این مسیر از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنیم و امیدواریم سایر مشکلات کارگران “هفت‌تپه” به‌زودی حل شود.

موسوی‌فرد تأکید کرد: پیگیری‌های ما برای احقاق حقوق کارگران متوقف نشده و تا رفع کامل مشکلات به‌ویژه خلع‌ید مدیرعامل، این پیگیری‌ها ادامه می‌یابد.

تقنین عدالت پایگاه خبری حوزه مجلس شورای اسلامی و استان خوزستان

 

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.