آخرین خبرها

بررسی پروژه های اشتغالزایی شهرستان اندیمشک در استانداری خوزستان

بررسی پروژه های اشتغالزایی شهرستان اندیمشک در استانداری خوزستان

بررسی پروژه های اشتغالزایی شهرستان اندیمشک در استانداری خوزستان

نشست پیگیری پروژه های اشتغالزای شهرستان اندیمشک با حضور شریعتی استاندار خوزستان، حسنوند نماینده مردم شریف اندیمشک در مجلس شورای اسلامی، فرماندار اندیمشک، معاونین استاندار و مدیران کل حوزه های مرتبط در محل استانداری خوزستان برگزار گردید.

در این جلسه به برطرف کردن موانع، ایجاد شرایط لازم و اجرای هرچه سریعتر پروژه های اشتغالزای شهرستان اندیمشک به منظور ایجاد اشتغال برای جوانان شهرستان تاکید گردید و راهکارهای مختلف جهت تسریع در روند اجرایی آنها مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی در این جلسه از مسئولین استانی خواست به اندیمشک نگاه ویژه داشته و جهت اجرای پروژه های اشتغالزای شهرستان اندیمشک نهایت همکاری را با مسئولین شهرستان داشته باشند.

فریدون حسنوند با اشاره به ظرفیت های بسیار زیاد شهرستان اندیمشک و طرح های اشتغالزایی که با استفاده از این ظرفیت ها در حال اجرا می باشد، از مسئولین خواستار اولویت دادن به شهرستان اندیمشک و پیگیری تا اجرای طرح های اشتغالزای شهرستان شد.

لازم به ذکر است، طرح های اقتصادی و اشتغالزای بسیاری در شهرستان اندیمشک در حال اجرا می باشد که با ایجاد زیرساخت های لازم، جذب سرمایه گذار و مشارکت بخش خصوصی و دولتی انجام خواهد شد.
چند مورد از آن تاکنون به بهره برداری رسیده و چند صدنفر در آن مشغول بکار می باشند.
اشتغال اولویت اصلی مسئولین شهرستان است و در این راستا اقدامات بسیاری صورت گرفته و در هفته های گذشته جلسات بسیاری با حضور نماینده و فرماندار اندیمشک با مسئولین مختلف در این خصوص برگزار گردیده است.

تقنین عدالت پایگاه خبری حوزه مجلس شورای اسلامی و استان خوزستان

 

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.