آخرین خبرها

حبیب آغاجری :تخصیص اعتبار سه هزار میلیاردی برای فاضلاب بندرماهشهر و بندرامام

نماینده مردم شریف بندرماهشهر و بندرامام خمینی(ره) در مجلس شورای اسلامی از اختصاص دو هزار میلیارد ریال برای تکمیل و احداث فاضلاب شهری بندرماهشهر و شهرک های اطراف آن و یک هزار میلیارد ریال برای بخش بندر امام خمینی(ره) خبر داد.

پس از بارندگی‌ها و آبگرفتگی‌ها و سیلاب‌های ایجاد شده در شهرستان بندرماهشهر به خصوص بخش بندرامام خمینی، تعداد بسیار زیادی از مسئولین لشکری و کشور در شهرستان بندرماهشهر حاضر شدند.
حال پس از گذشت چند ماه نماینده مردم بندرماهشهر و بندرامام خمینی در مجلس شورای اسلامی از توجه ویژه مجلس و دولت به شهرستان بندرماهشهر خبر داده است.

حبیب آقاجری اظهار داشت: باتوجه به مذاکرات و نامه نگاری‌های انجام شده با دکتر‌قالیباف رئیس مجلس، ایشان دستور دادند که موضوع اختصاص اعتبار برای تکمیل و احداث فاضلاب شهرستان بندرماهشهر در کمیسیون تلفیق مجلس مطرح شود.

وی افزود: در کنار آن با پیگیری صورت گرفته، معاون وزیر نیرو برای حل این موضوع نامه‌ای به رئیس جمهور زدند که متاسفانه اقدامی از سوی رئیس جمهور صورت نگرفت.

نماینده مردم با اشاره به پیگیری‌های استاندار استان خوزستان بیان کرد: پس از آن بنده موضوع را با آقای شریعتی مطرح کرده و در نتیجه این موضوع در جلسه‌ای که با حضور مدیران وزارت نیرو و معاون اول رئیس جمهور برگزار شد، تصویب شده است.

وی در ادامه گفت: برای تکمیل و احداث فاضلاب بندرماهشهر و شهرک‌های اطراف آن ۲۰۰ میلیارد تومان و برای فاضلاب بندرامام خمینی ۱۰۰ میلیارد تومان در نظر گرفته شده است که امیدواریم این اعتبار به زودی عملیاتی شده و مشکل فاضلاب شهرستان بندرماهشهر و بندر امام خمینی(ره) به صورت کامل حل شود.

تقنین عدالت پایگاه خبری حوزه مجلس شورای اسلامی و استان

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.