آخرین خبرها

تقویت و توسعه صنعت شوشتر و گتوند

تقویت و توسعه صنعت شوشتر و گتوند

بر اساس توافق فی مابین سهراب گیلانی نماینده مردم شریف شوشتر و گتوند با رزم حسینی وزیر صمت، در سفر به شوشتر همایش ارتقاء و تقویت واحدهای صنعتی شوشتر و گتوند برگزار شد.

این همایش با حضور سهراب گیلانی نماینده شوشتر و گتوند، محسن صالحی نیا معاون وزیر صمت و مدیر عامل ایدرو، نعمت اله شهبازی مدیرکل دفتر سرمایه گذاری و تأمین منابع مالی وزارت صمت، حسین عسگری قائم مقام مدیرعامل و عضو هیئت مدیره بانک صنعت و معدن، اخلاق محمدیان مدیرعامل شهرک های صنعتی استان خوزستان ،امیرحسین نظری مدیر کل صمت استان خوزستان، حسین پنبه دانه پور فرماندار شوشتر، حسین اسدی پور فرماندار گتوند، علی اکبری رئیس اداره صمت شوشتر و صادق راشدی صفت رئیس اداره صمت گتوند و جمعی از مسوولان استانی و شهرستانی در سالن شرکت آب و نیرو سد گتوند علیا برگزار شد.

در این همایش که ۷ساعت به طول انجامید هر کدام از صنعتگران شهرستان های شوشتر و گتوند مسائل، مشکلات و موانع مربوط به واحدهای صنعتی خود را مطرح و پاسخ هایی را از سوی وزیر صمت و هیئت همراه دریافت کردند.

لازم به ذکر است که در پایان همایش صورت جلسه مصوبات برای پیگیری های بعدی به معاون وزیر صمت تحویل داده شد.

در همایش مذکور ۶۵ صنعتگر از شرکت های صنعتی شوشتر و گتوند حضور داشتند.

هدف اصلی این برنامه رفع موانع تولید واحدهای صنعتی و فعال شدن واحدهای راکد مستقر در این ۲ شهرستان، نوسازی و بازسازی خطوط تولید، درخواست زمین برای توسعه واحد های تولیدی فعال، تخصیص سرمایه در گردش برای ادامه تولید، پرداخت تسهیلات به واحد های در حال ساخت، تامین مواد اولیه و تقسیط بدهی های معوق واحد های تولیدی از جمله موضوعات مطرح شده در این همایش بود.

در ادامه سهراب گیلانی و معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت به همراه جمعی از مسوولان از بخش های مختلف شرکت تولیدی امیرکبیر (بُتک) تولیدکننده رب گوجه و تن ماهی و همچنین شرکت کاغذسازی دیبا بازدید کردند.

تقنین عدالت پایگاه خبری حوزه مجلس شورای اسلامی و استان خوزستان

 

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.