آخرین خبرها

 سهراب گیلانی: کاخ سفید چاره‌ای جز جبران بدعهدی هایش ندارد

 سهراب گیلانی: کاخ سفید چاره‌ای جز جبران بدعهدی هایش ندارد

عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس گفت: آمریکایی ها چاره ای جز جبران بدعهدی هایشان را ندارند، از این رو هیچ مذاکره برجامی با ایالات متحده صورت نخواهد گرفت.

سهراب گیلانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص طرح پیشنهاد گفتگوهای برجامی از سوی ایالات متحده آمریکا، گفت: دستگاه دیپلماسی کشورمان به صورت رسمی اعلام کرد که سیاست جمهوری اسلامی ایران در مواجه با برجام مشخص است لذا کشورهای نقض کننده توافقنامه باید به تعهداتشان عمل کنند.

نماینده مردم شریف شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: رهبر انقلاب نیز استراتژی کشورمان در خصوص برجام مبنی بر اینکه “آمریکا باید تحریم ها را بردارد و خسارات وارد شده به حقوق ملت را جبران کند” را بیان کردند که برای همگان فصل الخطاب است.

وی ادامه داد: این مهم در حالیست که مطابق قانون مصوب مجلس شورای اسلامی آمریکایی ها چاره ای جز جبران بدعهدی هایشان را ندارند از این رو هیچ مذاکره برجامی با ایالات متحده صورت نخواهد گرفت زیرا چارچوب توافقنامه برجام مشخص است.

عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بدون شک امروزه آمریکایی ها و اروپایی ها باید به تعهداتشان در برجام عمل کنند و این موضوعی است که افکار عمومی دنیا نیز انتظار آن را می کشد.

 

‍ تقنین عدالت پایگاه خبری حوزه مجلس شورای اسلامی و استان خوزستان

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.