آخرین خبرها

 هزینه ساخت پل میانرود دزفول در ردیف اعتبارات ملی قرار گرفت

نماینده مردم شریف دزفول در مجلس شورای اسلامی گفت: تامین هزینه ساخت پل میانرود از توابع بخش مرکزی دزفول با پیگیری های انجام شده، در ردیف اعتبارات ملی قرار داده شد .

سید احمد آوایی نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی، در جمع اهالی شهر میانرود از توابع بخش مرکزی دزفول گفت: با تلاش های صورت گرفته ردیف اعتبارات مورد نیاز برای ساخت پل میانرود را از استان خارج کردیم و در ردیف اعتبارات بودجه ۱۴۰۰ و پروژه های ملی قرار دادیم.

وی با بیان اینکه احداث این پل بخش مرکزی را از بن بست خارج می‌کند گفت: در نشست هایی با مدیران شرکت های شهید رجایی و شهید بهشتی نیز مقرر شد با تمام توان به این شرکت ها جهت راه اندازی صنایع جانبی کمک شود تا شرایط برای اشتغال جوانان این منطقه نیز فراهم گردد.

اهالی بخش مرکزی و شهر میانرود در این نشست به بیان مشکلات منطقه پرداخته و خواستار بازدیدهای در این خصوص با حضور مسوولان مربوطه شدند.

ضمنا مقرر شد، جاده صفی آباد میانرود به طول پنج کیلومتر با اعتبار ۱۲۲ میلیارد و ۲۲۵ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال در مدت ۱۸ ماه تعریض و بهسازی شود.

احداث جاده و پل میانرود، مسیر هفت تپه و جاده ترانزیتی اندیمشک اهواز را به هم متصل و فاصله دزفول تا اهواز را ۱۸ کیلومتر نزدیک می‌کند.

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.