ارتقای فرمانداری ایذه به فرمانداری ویژه/ساخت کارخانه نساجی

عبدالله ایزدپناه نماینده مردم شریف ایذه، باغملک و دزپارت درنشستی ضمن تجلیل از زحمات تلاشگران اصحاب رسانه و خبرنگاران با بیان اینکه مطالب انتقادی در فضای مجازی به بنده کمک می‌کند، عنوان کرد:
از زحمات شبانه‌روزی خبرنگاران به‌عنوان چشم بینا و زبان گویای مردم تقدیر می‌کنم.

وی بیان داشت: همه مردم ایذه و باغملک را به یک چشم نگاه می‌کنم و به دنبال بازسازی و مرمت تمامی مدارس این دو شهرستان هستیم و در حال حاضر چندین مدرسه در این دو شهرستان به بهره‌برداری رسیدند.

ایزدپناه با ابراز امیدواری بیان کرد: در آینده اتفاقات خوبی رخ خواهد داد و به دنبال ارتقا دادن شهرستان ایذه هستیم تا فرمانداری ویژه به این شهرستان تعلق گیرد.

وی در ادامه گفت: ۸۰ سال پیش دهدز همزمان با کرج در تقسیمات کشوری تبدیل به بخش شده بود که با پیگیری‌های صورت گرفته سرانجام پس از سال‌ها انتظار این بخش به شهرستان دزپارت تبدیل شد.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: گازرسانی تعدادی از روستاهای بخش‌های دهدز و سوسن انجام شده است؛ همچنین با افتتاح چهار حلقه چاه کمبود آب تا حدی جبران شد.

رییس مجمع نمایندگان استان خوزستان همچنین بیان داشت: در حوزه بهداشت نیز در حال پیگیری برای ساخت بیمارستان ۲۰۰ تخت خوابه هستیم؛ همچنین در آینده نزدیک پایگاه‌های اورژانس جاده‌ای افتتاح و دو آمبولانس به ناوگان اضافه خواهد شد.

عبدالله ایزدپناه در پایان گفت: در خوزستان ۳۳ میلیارد مترمکعب کمبود آب وجود دارد و قرارداد آبداران روستایی و شهری ایذه تا پایان سال درست خواهد شد.

وی در زمینه اشتغال عنوان کرد: کارهای مقدماتی ساخت کارخانه نساجی در ایذه انجام شده است و در منطقه سراک صورت خواهد گرفت.

 

تقنین عدالت پایگاه خبری حوزه مجلس شورای اسلامی و استان خوزستان

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *