هشت نماینده خوزستان بصورت سرزده وارد سازمان محیط زیست شده و نسبت به برگزاری جلسه ارزیابی مجوز زیست محیطی پروژه انتقال آب ونک سولگان به مقصد رفسنجان اعتراض و آنرا لغو کردند

 هشت نماینده خوزستان بصورت سرزده وارد سازمان محیط زیست شده و نسبت به برگزاری جلسه ارزیابی مجوز زیست محیطی پروژه انتقال آب ونک سولگان به مقصد رفسنجان اعتراض و آنرا لغو کردند

هشت نماینده خوزستان بصورت سرزده وارد سازمان محیط زیست شده و نسبت به برگزاری جلسه ارزیابی مجوز زیست محیطی پروژه انتقال آب ونک سولگان به مقصد رفسنجان اعتراض و آنرا لغو کردند.

جلیل مختار نماینده مردم شریف آبادان در این باره گفت: مواضع وزارت نیرو متناقض است و مافیا و نفوذی ها برای وزارت نیرو تعیین تکلیف می‌کنند و طرح آمایش سرزمین را بر اساس منافع خود تغییر داده اند.

وی افزود: خوزستان از بین رفته، آب مازادی وجود ندارد.
کدام عدالت این را گفته که حق طبیعی مردم خوزستان را بگیرید که باغات پسته رفسنجان را توسعه دهید.هیچ دلیل و توجیهی برای این پروژه غیرکارشناسی وجود ندارد.

نماینده مردم آبادان در ادامه گفت: محیط زیست باید مستقل و به دور از فشارها، عمل کند نمی شود وزارت نیرو هم بهره بردار باشد و هم نظارت کند، نظارت باید با محیط زیست باشد بحران آب خوزستان را جدی بگیرید و به طرح های مطالعاتی اکتفا نکنید، واقعیت ها را ببینید.

جلیل مختار در پایان گفت: من مخالف وزیر نیرو بودم و بارها گفته ام کسی که از عوامل توسعه صنایع آب بر در کویر است، نمی‌تواند در مورد پروژه های غیرکارشناسی انتقال آب، تصمیم بگیرد.

در این تجمع اعتراضی و نشست با مدیران سازمان محیط زیست، حجت الاسلام ناصری نژاد نماینده مردم شادگان، سهراب گیلانی نماینده مردم شوشتروگتوند، سید لفته احمدنژاد نماینده مردم خرمشهر، حبیب آغاجری نماینده مردم ماهشهر و هندیجان، متینیان نماینده مردم رامهرمز و رامشیر، مظلومی نماینده بهبهان و آوایی نماینده مردم دزفول و جلیل مختار نماینده مردم آبادان حضور داشتند.

تقنین عدالت پایگاه خبری حوزه مجلس شورای اسلامی و استان خوزستان

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *