آخرین خبرها

خانواده عبدالله سامری ضمن تایید خبر فوت وی اعلام کردند مراسم تشییع و خاکسپاری وی متعاقبا اعلام خواهد شد.

خانواده عبدالله سامری ضمن تایید خبر فوت وی اعلام کردند مراسم تشییع و خاکسپاری وی متعاقبا اعلام خواهد شد.

عبدالله سامری نماینده سابق مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی اخیرا به سبب از کارافتادن کبد در بیمارستان ولیعصر خرمشهر بستری شده و تحت مراقبت‌های درمانی قرار داشت و پس از آن برای ادامه درمان به تهران اعزام شد.

سامری نماینده دوره نهم و دهم مجلس شورای اسلامی از حوزه خرمشهر در استان خوزستان بود.

مرحوم سامری در سال ۱۳۵۰ در خرمشهر متولد شد و عضویت کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در مجلس دهم و عضویت کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مجلس نهم را در کارنامه نمایندگی خود داشت.

فرماندارویژه شهرستان خرمشهر در پیامی درگذشت عبدالله سامری نماینده ادوار گذشته مردم شریف خرمشهر و مینوشهر در مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفت.

در پیام فرماندار خرمشهر آمده است:خبر درگذشت حاج عبدالله سامری نماینده سابق مردم شریف خرمشهر و مینوشهردر مجلس شورای اسلامی باعث تالم و تاثر فراوان گردید کارنامه خدمات ایشان در راه پاسداری از انقلاب اسلامی بویژه در دوران دفاع مقدس، جانبازی و همچنین نمایندگی مردم شهرستان خرمشهر در خانه ملت، همواره ماندگار خواهد بود.

در بخش دیگری از پیام فرماندار خرمشهر آمده است:مرحوم سامری درعرصه خدمتگزاری به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی در۲ دوره نمایندگی و عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی توانستند خدمات خالصانه و ارزشمندی را انجام دهند.

سامری پنجمین نماینده ادوار مجلس خوزستان است که بر اثر بیماری فوت می کند.

تقنین عدالت پایگاه خبری حوزه مجلس شورای اسلامی و استان خوزستان

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.