آخرین خبرها

نماینده دزفول: بیکاری جدی‌ترین دشمن کشور است / باید از ظرفیتهای گردشگری دزفول جهت کاهش بیکاری و همچنین تولید اشتغال استفاده کرد

نماینده دزفول: بیکاری جدی‌ترین دشمن کشور است / باید از ظرفیتهای گردشگری دزفول جهت کاهش بیکاری و همچنین تولید اشتغال استفاده کرد

آوایی با بیان اینکه دزفول ظرفیتهای مهمی در حوزه گردشگری دارد و می‌تواند زمینه‌ساز اشتغال شود گفت: جدی ترین دشمن کشور، بیکاری است که خطر آن از دشمن خارجی بیشتر است

سید احمد آوایی در آئین افتتاح ۲ هتل آپارتمان در دزفول گفت : باید موانع پیش روی سرمایه‌گذاران در حوزه‌های مختلف برداشته شود تا شاهد کاهش نرخ بیکاری شویم .

وی افزود: حضور سرمایه گذاران در حوزه های مختلف به ویژه صنعت گردشگری جای تقدیر دارد که در این شرایط اقتصادی وارد این حوزه شده اند.

آوایی حضور سرمایه گذاران جهت سرمایه گذاری در بخش خصوصی را در راستای شعار سال دانست و گفت: اقدام این افراد راستای رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری است لذا وظیفه همه مسئولان است تا از این افراد حمایت کنند.

وی با بیان اینکه بیکاری مهمترین و جدی ترین دشمن کشور است که خطر آن از دشمن خارجی بیشتر بوده افزود: قطعاً یکی از اصلی ترین راه‌های رفع بحران بیکاری که یک بحران اجتماعی است حمایت از بخش خصوصی است چرا که با تقویت آن چرخ اقتصاد کشور نیز خواهد چرخید.

نماینده مردم شریف دزفول در مجلس شورای اسلامی، توجه به صنعت گردشگری را اصلی ترین عامل رونق اقتصاد دانست و عنوان کرد: شهرستان دزفول دارای ظرفیت‌های مهمی در حوزه گردشگری نه تنها در سطح استان و بلکه در سطح کشور است و اگر موانع رونق این صنعت مهم در شهرستان دزفول برداشته شود و مدیران با نگاهی سازنده به این مهم توجه داشته باشند، قطعاً موجب به‌وجود آمدن اقتصادی پویا و پایدار در شهرستان دزفول خواهد شد و میتوان در این حوزه در ایجاد اشتغال کمک کرد.

وی همچنین افزود: لازمه توسعه صنعت گردشگری در دزفول وجود زیرساختهای این صنعت است لذا احداث هتل و اقامتگاه در این راستا ضروری است.


تقنین عدالت پایگاه خبری حوزه مجلس شورای اسلامی و استان خوزستان

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *