آخرین خبرها

 بیانیه مهم سهراب گیلانی به مناسبت انتخابات شوراها

 بیانیه مهم سهراب گیلانی به مناسبت انتخابات شوراها

مردم شریف شهرستان های شوشتر و گتوند
با سلام و تحیات الهی،
ضمن تبریک میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع) و قبولی طاعات و عبادات روزه داران و مردم مومن.

اخیراً اظهار نظرهای متفاوتی در خصوص رد صلاحیت کاندیداهای محترم در شوشتر و گتوند مطرح گردیده و بعضا نسبت ناروا به اینجانب داده اند چند نکته را برای شفاف سازی تقدیم میدارم.

۱. تعدادی از کاندیداهای عزیز از سوی هیئت های اجرایی محترم شوشتر و گتوند رد صلاحیت شده اند که بیش از تعداد رد صلاحیت شده از سوی هیئت های نظارت می باشند بدیهی است باید این دسته از رد صلاحیت شده ها توسط هیئت های اجرایی پاسخ داده شود.
۲. قضاوت و رای هیئت های نظارت هر دو شهرستان صرفاً بر اساس استعلامات اخذ شده از سوی مراجع پنج گانه بوده است و هیئت های نظارت از اعمال نظرات استصوابیه خودداری کرده اند.
۳. همه ی کاندیداهای رد صلاحیت شده مجاز هستند اعتراض خود را به هیئت نظارت استان تقدیم دارند تا در یک فضای عادلانه از خود دفاع کنند.
۴. آنچه را که دخالت اینجانب در رد صلاحیت ها در این روزها نسبت می دهند دروغ و تهمت ناروایی است که بی شک روزی این دروغگویی ها برای شما مردم عزیز آشکار خواهد شد.
۵. بعضی از کاندیداهای رد صلاحیت شده در ملاقات با اینجانب درخواست کمک کردند، که صادقانه و بدون شرط و منت به عنوان کسی که قانون به او اجازه رسیدگی داده است قول مساعدت داده ام.

من الله توفیق
سهراب گیلانی
۱۴۰۰/۰۲/۰۸

 

تقنین عدالت پایگاه خبری حوزه مجلس شورای اسلامی و استان خوزستان

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *