آخرین خبرها

انسجام نمایندگان خوزستان، نقطه قوت مجمع نمایندگان استان است

انسجام نمایندگان خوزستان، نقطه قوت مجمع نمایندگان استان است

سید کریم حسینی در نشست خبری مجمع نمایندگان خوزستان با اصحاب رسانه:

انسجام نمایندگان خوزستان، نقطه قوت مجمع نمایندگان استان است

مجمع نمایندگان خوزستان در مجلس شورای اسلامی عصر روز چهارشنبه ۱۲ خرداد پس از سپری شدن یکسال از عمر مجلس یازدهم از طریق نشست خبری با اصحاب رسانه عملکرد یکساله خود را به مردم ارائه نمود. طی چند دوره اخیر مجلس شورای اسلامی، این برای اولین بار است که مجمع نمایندگان استان خوزستان، به صورت جمعی و در قالب یک جلسه علنی به رسانه ها و مردم استان گزارش عملکرد میدهد. بسیاری از اصحاب رسانه خواستار تداوم چنین جلساتی و پاسخگویی بی پرده نمایندگان به مردم شدند.

رییس مجمع نمایندگان استان با ارایه گزارشی از عملکرد یکساله مجمع نمایندگان استان اظهار داشت: مجمع نمایندگان در این دوره با انسجام و همدلی توانست در سطح ملی ،استانی و محلی عملکرد قابل قبولی داشته و موضوعات کلان استان را از این طریق پیگیری نماید.
نماینده مردم شریف اهواز، باوی کارون و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی ضمن تسلیت سالروز ارتحال امام خمینی(ره) خاطر نشان کرد: بحث انتقال آب، دغدغه روز تمام رسانه ها و دلسوزان استان است و اکنون ما به عنوان نمایندگان مردم می توانیم بگوییم که در سال گذشته علیرغم طرح های انتقال آبی که روی میز وزیر نیرو بود و وزارت نیرو و دولت به آن اصرار داشتند، اجازه ندادیم یک قطره آب به خارج از استان انتقال پیدا کند و ایستادگی مجمع نمایندگان خوزستان مانع صدور مجوز زیست محیطی طرح های انتقال آب گردید.
سید کریم حسینی افزود: با انسجام نمایندگان استان و رایزنی هدفمند توانستیم بعد از ۶ سال یکی از نمایندگان استان را وارد هیات رئیسه مجلس کنیم و ان شاءالله روزهای آینده نیز برای ریاست کمیسیون انرژی برنامه ریزی و هدف گذاری کرده‌ایم.
حسینی گفت: مجمع نمایندگان خوزستان تشکیل دولت سیزدهم و چیدمان وزرا دولت آینده را فرصتی برای پیشبرد منافع استان تلقی نموده و با هماهنگی در این زمینه ورود می کند.

 

تقنین عدالت پایگاه خبری حوزه مجلس شورای اسلامی و استان خوزستان

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *