نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان مسجدسلیمان از طریق ویدئو کنفرانس با حضور دکتر علیرضا ورناصری

 نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان مسجدسلیمان از طریق ویدئو کنفرانس با حضور دکتر علیرضا ورناصری

نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان مسجدسلیمان از طریق ویدئو کنفرانس با حضور دکتر علیرضا ورناصری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، نماینده سازمان مدیریت برنامه و بودجه استان ،فرماندار مسجدسلیمان، فرماندهان سپاه و انتظامی، شهردار و روسای ادارات مربوطه پیرامون تخصیص اصولی اعتبارات سال جاری برگزار گردید.

به گزارش روابط ‌عمومی دفتر نماینده مردم شریف حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل در مجلس شورای اسلامی، در ابتدای این نشست دکتر علیرضا ورناصری با تاکید بر ضرورت اتمام پروژه های نیمه تمام و اهمیت پروژه هایی که از مشکلات مردم گره گشایی میکند اظهار داشت: در تخصیص اعتبارات در تلاشیم بنا به اولویت پروژه های نیمه تمام و پروژه های موردنیاز مردم که امکان سودآوری بیشتری دارند گام برداشته و آنها را در راس امور قرار دهیم.

وی افزود: روسای ادارات نباید صرفا به اعتبارات شهرستانی اکتفا نموده و باید در جهت جذب اعتبارات ملی و استانی از ادارات کل خود در تلاش باشند و با تفکر جهادی و استفاده درست از اعتبارات موجب پیشرفت و توسعه زیرساخت‌های منطقه گام بردارند

ورناصری با اشاره به اولویت های اعتبارات سال جاری گفت: در بودجه ۱۴۰۰ مجلس اولویت های مهمی همچون رفع مشکلات اشتغال جوانان ، حمایت از معیشت و رفع محرومیت را از رویکردهای اصلی قرار داده ایم.

وی اضافه کرد: باتوجه به اینکه اکثر شهرستان‌های حوزه انتخابیه نیازمند اعتبارات محرومیت زدایی و زیرساخت های لازم است، با رایزنی های انجام شده بودجه ای افزون بر اعتبارات هر شهرستان به آنها تخصیص خواهد یافت تا بتوان حتی‌الامکان عقب ماندگی های موجود را جبران نموده و در راستای رفع نیازهای ۸مردم گام برداشت.

شایان ذکر است مجموع اعتبارات سال جاری شهرستان مسجدسلیمان در مقایسه با سال گذاشته که مبلغ ۵۱ میلیارد تومان بوده به مبلغ ۱۱۲میلیارد تومان افزایش یافت.

 

تقنین عدالت پایگاه خبری حوزه مجلس شورای اسلامی و استان خوزستان

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *